Inżynier Procesu

Kluczbork, opolskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Inżynier Procesu odpowiedzialny będzie za opracowywanie założeń i analizę technologiczną zapytań ofertowych oraz nadzór nad wdrożeniem nowych komponentów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna, która specjalizuje się w produkcji aluminiowych detali- organizacja jest liderem na rynku w swojej branży. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest ok. 25 km od Wielunia.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie założeń i analizę technologiczną zapytań ofertowych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Definiowanie i optymalizacja kluczowych parametrów procesów produkcyjnych
  • Nadzór i kontrola procesu odlewania i jego obróbek
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wiedza z zakresu odlewnictwa aluminium, żeliwa lub innych materiałów
  • Atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Elastyczne godziny pracy ( z możliwością HO)
  • Uczestnictwo w programie motywacyjnym
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość nauki języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w ultranowoczesnym biurowcu

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria