Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0213

Obowiązki:

w/g stanowiska

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Minimalny staż pracy 3 lata w przedsiębiorstwie produkcyjnym, umiejętność logicznego rozumowania, analizowania zjawisk i wyciągania wniosków, dokładność w opracowaniu danych i przedstawianiu wyników analiz, samodzielność i odpowiedzialność, kreatywność i systematyczność, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, mile widziane szkolenia specjalistyczne w zakresie Lean Manufacturing, znajomość z zakresu spawalnictwa, obróbki skrawaniem, procesów cięcia termicznego metali, znajomość programów Excel i AutoCad.Zakres obowiązków: analiza i optymalizacja przepływu procesu produkcyjnego, analiza kosztów wytwarzania wyrobów w procesie produkcji seryjnej, opracowywanie i analiza wskaźników produkcyjnych, analiza dokumentacji technicznej, weryfikacja czasów wykonania operacji, rozwiązywanie problemów i wskazywanie usprawnień, podejmowanie decyzji , praca zespołowa, posługiwanie się urządzeniami i programami komputerowymi. CV w jęz. polskim i angielskim oraz krótki opis dotychczasowej kariery prosimy przesyłać na e-mail: a.milewska@shlproduction.comProsimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Miejsce pracy: Zagnańska 27, 25-528 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV w jęz. polskim i angielskim oraz krótki opis dotychczasowej kariery prosimy przesyłać na e-mail: a.milewska@shlproduction.comProsimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - kontakt telefoniczny 416361282e-mail: a.milewska@shlproduction.com

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy