Inżynier Procesu

Gi Group Sp. z o.o.

Kaniów, śląskie

Miejsce pracy: Kaniów

Opis stanowiska:
• Analiza cykli i przepływów produkcyjnych
• Kalkulowanie przydziału produkcji i badanie metod pracy
• Badanie rozkładu i organizacji miejsc pracy
• Podsumowywanie danych, raportowanie, analiza KPI

Wymagania:
• Dyplom inżyniera lub inne wykształcenie techniczne kierunkowe
• Minimum dwuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej
• Praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi jakościowych oraz narzędzi Lean Management
• Znajomość Quality Management w/g VDA 6.3., specyfikacja: IATF 16949
• Znajomość języka angielskiego lub włoskiego w stopniu zaawansowanym

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.