HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla jednego ze swoich strategicznych Klientów, międzynarodowej firmy z sektora automotive, lidera na rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier ProcesuMiejsce pracy: Kamienna Góra

Zadania:

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych
  • Optymalizacja i ciągłe doskonalenie istniejących technologii
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych oraz zmian konstrukcyjnych
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • Koordynowanie i wprowadzanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rysunku technicznego i tworzenia FMEA
  • Znajomość programów: AutoCad, MS Project będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zdolności techniczne i doświadczenie przy tworzeniu procesu i dokumentacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym oraz w grupie projektowej
  • Cechy osobiste takie jak kreatywność, samodzielność, zaangażowanie i zdolność szybkiego uczenia się
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca pozwalającą na doskonalenie i samorealizację, rozwój osobisty
  • Przyjazna atmosfera pracy w środowisku międzynarodowym
  • Wysoki stopień samodzielności przy wykonywaniu zadań
  • Praca w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.