Mueller Fabryka Świec S.A.
MUELLER FABRYKA ŚWIEC S.A.
Jest wiodącym, międzynarodowym producentem świec, jednym z głównych pracodawców w regionie.

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Grudziądz

Zadania

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i produkowanym wyrobem,
  • Udoskonalanie procesów technologicznych w celu redukcji kosztów i zwiększenia wydajności,
  • Dobór optymalnych parametrów technologicznych wytwarzania produktu,
  • Współudział w opracowywaniu planów remontowych,
  • Wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • Przygotowywanie i kontrola dokumentacji technologicznej,
  • Realizacja nowych projektów zmierzających do zwiększenia zdolności produkcyjnych lub optymalizacji kosztów.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy w działach technicznym/lub i produkcyjnym,
  • Analityczne podejście do problemów,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość uzyskania nagród finansowych za zgłaszane pomysły usprawnień.