Inżynier Procesu

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa, jakości oraz wymaganiami Klienta oraz rozwiązywanie problemów dotyczących procesu produkcji.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

Osoba na tym Stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa, jakości oraz wymaganiami Klienta,
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących procesu produkcji,
  • Optymalizację i standaryzacja procesów produkcyjnych,
  • Analizowanie wyników procesów produkcyjnych,
  • Weryfikację oraz wyznaczanie celów produkcyjnych,
  • Udział w audytach procesu,
  • Inicjowanie i czynny udział w procesie ciągłego doskonalenia w zakresie bezpieczeństwa, jakości i produktywności.

Profil kandydata

  • Wykształcenie Wyższe Techniczne, kier. Zarządzanie, Inżynieria Produkcji lub Inżynieria Jakości,
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów występujących w procesie produkcji i pracy w zespole,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i optymalizacji stanowisk pracy,
  • Umiejętność w zakresie analizowania wąskich gardeł,
  • Doświadczenia w pracy na systemie ERP,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych, również poza granice kraju.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii,
  • Umowa o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie pracownicze.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page