W Gliwicach zajmujemy się produkcją amortyzatorów marki Monroe. Jedenaście z piętnastu najchętniej kupowanych samochodów wyposażanych jest fabrycznie w nasze amortyzatory. Od szesnastu lat rozwijamy nasz zakład produkcyjny oraz Centrum Badawczo - Rozwojowe (EEEC) w Gliwicach.

W związku z dalszym rozwojem zakładu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Inżynier procesu

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji itp.)
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów produkcyjnych – głównie montaż
  • Znajomość i rozumienie rysunku technicznego – warunek konieczny
  • Sprawne poruszanie się w środowisku Excel
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zorientowanie na cel i umiejętność rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie i nadzór działań zapobiegających i korygujących
  • Zarządzanie i doskonalenie dokumentacji dla procesu produkcyjnego
  • Planowanie i wdrażanie nowych projektów
  • Analizowanie potrzeb inwestycyjnych
  • Analizowanie mocy produkcyjnych zakładu

Oferujemy:

  • Dynamiczne miejsce pracy, które da Ci szansę na rozwój (obszerny park maszynowy, różnorodne procesy)
  • Ambitną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (bogaty pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne)
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.