Inżynier procesu

Hays Poland

Debica, podkarpackie

Hays Poland

Debica
Debica
NR REF.: 1162240

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej dostarczającej produkty i usługi systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera procesu. Osoba ta będzie odpowiedzialna za usystematyzowanie i zmapowanie procesów zachodzących w firmie, zgodnie z narzędziami ciągłego doskonalenia i rozwiązywania problemów.

Obowiązki:
  • Analizy zysków i strat dla potencjalnych udoskonaleń
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją procesową
  • Wsparcie Inżynierów Procesu w ich bieżących obowiązkach
  • Prowadzenie i nadzór nad systemem sugestii pracowniczych (skrzynka propozycji / tablica Kaizen)
  • Analiza błędów i wskazywanie obszarów szczególnego zainteresowania dla poprawy jakości i procesów
  • Wprowadzanie wraz Inżynierami Procesu i Zespołem Produkcji zaakceptowanych działań doskonalących
  • Analiza i budżetowanie potrzeb zakupowych niezbędnych dla uruchamiania nowych projektów
  • Współtworzenie i promocja filozofii ciągłego doskonalenia
  • Wsparcie Inżynierów Procesu w określaniu potencjalnych obszarów do poprawy
  • Współprowadzenie i moderacja działań LEAN

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Wykształcenie kierunkowe minimum inżynierskie lub podyplomowe z zakresu inżynierii procesowej lub zarządzania procesami produkcyjnymi i/lub produkcją odchudzoną
  • Znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w organizacji zarządzanej w oparciu o techniki zwinne
  • Znajomość technik motywacyjnych i coachingu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Znajomość zagadnień dotyczących procesu lutowania SMT i THT, kontroli wizualnej AOI będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość procesów produkcji elektroniki i montażu zespołów elektronicznych będzie dodatkowym atutem
  • Otwartość na wyzwania i podejście can-do
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, kreatywność

  Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia i kursy, także zagraniczne
  • pakiet benefitów, w tym kartę Multisport
  • pakiet socjalny
  • współpracę z zagraniczną częścią zespołu

Zapraszam do aplikowania!

Hays Poland Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy