Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/04/2018.

Inżynier Procesu

Cała Polska, mazowieckie

SPRING PROFESSIONAL

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, czołowego producenta słupów energetycznych, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych rocznym projektem na stanowisku: Inżynier Procesu

Zakres zadań:

  • Głównym zadaniem będzie przeniesienie linii technologicznej z Polski do USA;
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej;
  • Charakteryzowanie i wdrażanie nowych procesów, w tym projektowanie układu procesu produkcyjnego;
  • Nadzór nad montażem nowych maszyn i urządzeń;
  • Ocena procesów, wykonywanie pomiarów i analiza oraz interpretacja danych;
  • Uruchamianie, testowanie i ulepszanie procesów;
  • Opracowywanie procedur oraz implementacja innowacyjnych rozwiązań w celu poprawy wskaźników produkcyjnych i jakościowych;
  • Przygotowywanie dokumentacji procesu oraz instrukcji obsługi;

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w podobnych projektach polegających na transferze linii technologicznych;
  • Solidna wiedza techniczna, między innymi z zakresu: pneumatyki, hydrauliki i maszyn produkcyjnych;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność obsługi oprogramowania typu AutoCad, SolidWorks;
  • Wiedza z obszaru procesu produkcyjnego, w tym znajomość wskaźników operacyjnych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Wysoki poziom samodyscypliny i umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej;
  • Mobilność, gotowość do pracy w kilku lokalizacjach w Polsce i odbycia podróży do USA;

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa na czas określony: minimum jeden rok;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość odbycia podróży do oddziału firmy na Florydzie w USA;

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w... procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
1 rok
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria