SPRING PROFESSIONAL
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Inżynier Procesu Wydziału Lakierni

Miejsce pracy: Kutno, Gostynin, Łęczyca, Bartoszewice, Koło

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w produkcji maszyn poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Inżynier Procesu jest odpowiedzialny za monitorowanie, inicjowanie usprawnień i wdrażanie procesów optymalizacyjnych na Wydziale Lakierni. Będzie odpowiedzialny na procesy malowania na sucho i mokro.

Zakres zadań:

  • Monitorowanie procesów malowania w celu zapewnienia adekwatnej ciągłości produkcji i wysokiej jakości finalnych produktów;
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach w zakresie poprawy jakości, wzrostu wydajności, redukcji kosztów i strat;
  • Opracowanie technologii procesów dla nowo wdrażanych produktów;
  • Udział w projektach z obszaru standaryzacji i normowania czasu pracy stanowisk produkcyjnych;
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną;
  • Zapewnienie technicznego wsparcia i szkoleń dla pracowników produkcyjnych.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze monitorowania i optymalizowania procesów produkcyjnych;
  • Wykształcenie wyższe, techniczne;
  • Min. dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (używany do codziennej komunikacji);
  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu oraz orientacja na optymalizacje procesów;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności współpracy i rozbudowane kompetencje komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, w zakładzie produkcyjnym ulokowanym w północnej części woj. łódzkiego;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.