Inżynier Procesu Wtrysku

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1150537

Dla Naszego Klienta, firmy z branży opakowaniowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier Procesu Wtrysku.

 Zadania:

  • Optymalizacja procesu wtrysku oraz kontrola parametrów technologicznych
  • Nadzór nad dokumentacją procesową oraz jej modyfikowanie wg potrzeb
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz serwisem
  • Nadzór nad pracą zespołu
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Prowadzenie projektów ciągłej poprawy – projekty KAIZEN
  • Wspomaganie w planowaniu produkcji
  • Praca nad kluczowymi wskaźnikami efektywności (KPI)
  • Rozwój procesu wtrysku uwzględnieniem zasad Lean Management
  • Współpraca przy wprowadzaniu norm jakościowych (ISO: 14001, 45001, 50001)

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie, w firmie produkcyjnej, na stanowisku związanym z procesem wtrysku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Inżynieria Procesu, Inżynieria Materiałowa, Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Praktyczna znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych
  • Znajomość podstaw automatyki, pneumatyki, elektryki
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana umiejętność programowania robotów Fanuc, Wittman
  • Mile widziane ważne uprawnienia SEP (G1)
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Otwartość na inicjatywy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy