Opis stanowiska pracy

Nadzór nad procesem produkcji seryjnej wtrysku plastiku tj.:

  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną + tworzenie nowych standardów,
  • Planowanie i efektywne wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym,
  • Nadzór nad formami wtryskowymi: przegląd, okresowe wymiany zużytych elementów,
  • Optymalizacja procesu wtrysku pod kątem procesowym, narzędziowym i materiałowym;
  • Wdrażanie nowych produktów i wypracowanie optymalnych parametrów wtryskarek,
  • Analiza danych jakościowych, procesowych oraz przyczyn postojów,
  • Działania korygujące i zapobiegawcze na podstawie danych produkcyjnych,
  • Prowadzenie szkoleń dla Operatorów, Ustawiaczy i Specjalistów Jakości,
  • Współpraca z innymi Działami
  • Przygotowanie i aktualizacja niezbędnej dokumentacji technologicznej i dokumentów Systemu Zarządzania Jakością

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • wiedzę z zakresu technologii procesu wtrysku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie zgranego zespołu

Aplikację proszę przesyłać poprzez przycisk aplikuj lub poprzez e-maila: rekrutacja@eds-automotive.de

Prezentacja firmy

EDS Polska to dostawca usług konstrukcyjnych do największych koncernów s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji