Inżynier procesu w obszarze uzwajalni

Hays Poland

Żagań, lubuskie

Hays Poland

Żagań
Żagań
NR REF.: 1163994

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej systemy napędowe, zlokalizowanej w woj. lubuskim, poszukujemy Kandydata, który dołączy do struktur firmy na stanowisko Inżyniera procesu w obszarze uzwajalni.

Zakres obowiązków:
  • Nadzór oraz optymalizacja procesów technologicznych produkcji uzwojeń,
  • Wsparcie techniczne dot. produktu i technologii produkcyjnej,
  • Nadzór nad wprowadzaniem nowych produktów,
  • Analiza przyczyn i rozwiązywanie problemów występujących podczas produkcji,
  • Tworzenie, wdrażanie, nadzór i aktualizacja dokumentacji procesowej,
  • Ścisła współpraca z zagranicznymi działami wspierającymi – Niemcy, Włochy i Chiny.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie produkcji/serwisie uzwojeń silników elektrycznych
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Znajomość norm dot. uzwojeń silników
  • Czytanie i umiejętność interpretacji schematów uzwojeń
  • Znajomość niezbędnych testów elektrycznych i umiejętność interpretowania wyników pomiarów
  • Znajomość testerów uzwojeń i silników elektrycznych oraz sprzętu pomiarowego
  • Znajomość urządzeń i sprzętu wykorzystywanego w procesie produkcji komponentów elektrycznych,
  • Znajomość systemów izolacji / przebiegu procesu budowy silnika
  • Nastawienie na znalezienie rozwiązania problemu, inicjatywa i kreatywność

Nasz Klient oferuje umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, bonus roczny, pakiet relokacyjny (dopłata do czynszu), dopłaty do posiłków w formie SmartLunch, ZFŚS, świadczenie świąteczne, dopłaty do kart fitness, ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy