Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/11/2017.

Inżynier Procesu - Technologia Tłoczenia

Gliwice, śląskie

Work Service Express.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Koordynowanie pracą zespołu ds. wdrażania nowych projektów;
  • Nadzór nad wprowadzeniem zmian inżynierskich;
  • Zapewnienie jakości w poszczególnych operacjach;
  • Nadzorowanie przepływu materiałów w procesie produkcji;
  • Opracowywanie planów zagospodarowania hali - layoutów;
  • Zapewnienie pomocy technicznej działom produkcji, logistyki oraz jakości - ścisła współpraca;
  • Dokonywanie pomiarów czasów poszczególnych operacji na stacjach oraz ich optymalizacja;
  • Bieżące prowadzenie i uaktualnienia dokumentacji procesowej - Standaryzowane Karty Procesu oraz instrukcje.

Oferujemy:

  •  Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  •  Atrakcyjne zarobki + system premiowy;
  •  Prywatna opieka zdrowotna Luxmed;
  •  Kantyna zakładowa z dofinansowaniem do posiłków;
  •  Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne;
  •  Grupowe ubezpieczenie na życie;
  •  Świadczenie świąteczne;
  •  Świadczenie wakacyjne lub dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży;
  •  Dofinansowanie do karty MultiSport.

Wymagania

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego;
  • Doświadczenia w procesach tłoczenia, znajomości budowy narzędzi do tłoczenia;
  • Znajomości rysunku technicznego;
  • Znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • Obsługi programów: AutoCAD, MS Office;
  • Kreatywności, gotowości do realizacji własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Umiejętności pracy w zespole i dyspozycyjność;
  • Prawa jazdy kat.B.

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria