Rabugino Sp. z o.o.
Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o.
Rabugino Sp. z o.o. firma produkująca komponenty techniczne z tworzyw sztucznych oraz wózki sklepowe Rabtrolley poszukuje kandydata na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska pracy

  • Weryfikacja poprawności przebiegu procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Analizy braków powstających we trakcie procesu produkcyjnego, tworzenie planów działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Poprawa procesu produkcyjnego: wprowadzanie udoskonaleń i nowych narzędzi,
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych wyrobów,
  • Bieżąca optymalizacja procesów we współpracy z działem przygotowania produkcji, narzędziownią i działem jakości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • Znajomość podstaw statystyki
  • Znajomość procesu wtrysku
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z dziedziny przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy z wtryskarkami
  • Znajomość technik rozwiązywania problemów i umiejętność praktycznego wykorzystania tej wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata