Inżynier Procesu - Technolog

Enelion Sp. z o.o.

80-123 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

• Kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego.
• Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów i linii technologicznych.
• Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola.
• Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną
• Nadzór technologiczny (przy współpracy z Kierownikiem Produkcji) nad procesem produkcyjnym
• Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji - tworzenie i aktualizacja PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu.
• Identyfikacja problemów technologicznych i jakościowych i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
• Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych.
• Kontakt z Klientami w ramach wykonywanych obowiązków Inżyniera Procesu.
• Wsparcie technologiczne dla pracowników na wydziałach produkcyjnych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, elektronika, mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa, automatyka i robotyka lub pokrewne).
• Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu.
• Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji.
• Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (8D/5Why/etc.).
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
• Znajomość pakietu MS Office.
• Umiejętność analitycznego myślenia.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive