Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Inżynier Procesu Spawania

Miejsce pracy: Wałbrzych

Obowiązki:

• nadzór technologiczny nad procesem spawania,

• nadzór i tworzenie dokumentacji technologicznej,

• definiowanie, kontrola i weryfikacja parametrów w urządzeniach,

• definiowanie wymagań wejściowych dla procesów,

• kontrola procesów w celu identyfikacji odchyleń od standardów,

• inicjowanie i wdrażanie akcji mających na celu poprawę efektywności, redukcję kosztów, zmniejszanie awaryjności i utrzymanie stabilności procesu

• prowadzenie szkoleń pracowników w zakresie pełnionych obowiązków.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne – Wydział Mechaniczny (Kierunek Spawalniczy), uprawnienia IWE będą dodatkowym atutem,

• znajomość procesu spawania,

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

• doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża motoryzacyjna),

• umiejętność czytania rysunku technicznego,

• praktyczna znajomość PFMEA, SPC,

• znajomość sterowników Siemens,

• mile widziana umiejętność obsługi/programowania robotów ABB i Motoman,

• sumienność, terminowość, determinacja w dążeniu do realizacji celu,

• łatwość nawiązywania kontaktu, umiejętność pracy w grupie.

Nasz Klient oferuje:

• umowę o pracę,

• możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

• pakiet szkoleń zawodowych i językowych,

• benefity typu prywatna opieka medyczna i karta Multisport.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy odpowiednich Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.