ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier Procesu SMT

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

• Poprawa procesu SMT
• Kontrolowanie wskaźników produkcji seryjnej (FPY, Scrap, Success Rate etc.)
• Zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi reklamacjami
• Przygotowanie procedur oraz instrukcji pracy
• Projektowanie narzędzi oraz fikstur w procesie
• Przygotowanie analiz
• Zarządzanie testami wytrzymałości

Wymagania:

• Co najmniej 4 lata doświadczenia w procesie SMT
• Wykształcenie wyższe
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Znajomość narzędzi FMEA, CP, AIAG, VDA
• Znajomość 5WHY, 5W2H, PDCA,
• Doświadczenie w obsłudze maszyn SPI/AOI/X-ray/Pick&Place/Selective Soldering
• Znajomość zasad LEAN

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
• Możliwość rozwoju
• Pracę na zupełnie nowym projekcie
• System premiowy
• Benefity pozapłacowe: Opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie medyczne, Multisport, dofinansowanie do wakacji, premie i bonusy świąteczne
• Miejsce pracy: BISKUPICE PODGÓRNE

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy