Inżynier Procesu - Projektant - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, śląskie

HRK S.A.

Dla międzynarodowej firmy inżynierskiej, zajmującej się projektowaniem i realizującej projekty inwestycyjne w branży przemysłowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu - ProjektantMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Nadzór i zarządzanie realizacją projektu w fabrykach.
  • Projektowanie koncepcyjne, ofertowe i wykonawcze w zakresie procesowym.
  • Kierowanie zespołem młodszych projektantów.
  • Projektowanie procesowe instalacji produkcyjnych w przemyśle spożywczym i chemicznym.
  • Opracowanie dokumentacji procesowej obejmującej m.in. schematy procesowe, schematy P&ID, schematy blokowe i przepływowe.
  • Opracowanie schematów przygotowania i zasilania mediów procesowych takich jak woda grzewcza, woda chłodnicza, para i kondensat, sprężone powietrze.
  • Integracja mechaniczna  i procesowa urządzeń produkcyjnych.
  • Modelowanie 3D instalacji produkcyjnych w AutoCAD.
  • Specyfikacja i dobór komponentów procesowych typu zawory, pompy, aparatura kontrolno- pomiarowa.

Wymagania:

  • Co najmniej 4-lata doświadczenia w projektowaniu w przemyśle chemicznym i petrochemicznym.
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie.
  • Dobra znajomość AutoCad w 2d i 3d.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie: inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna, energetyka, mechatronika, mechanika lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która stosuje najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa.
  • Pracę z ciekawymi projektami, dającymi możliwość rozwoju zawdowowego.
  • Dużą samodzielność w zarządzaniu projektami.
  • Wsparcie od doświadczonego pełenego pasji zespół liderów.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych korzyści- w tym system premiowy uzależniony od zysku.
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.