Inżynier Procesu Produkcyjnego

GE Power

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

•Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej,

•Nadzór nad procesem produkcji od strony technologicznej i jakościowej,

•Analiza raportów niezgodności i podejmowanie działań korygujących,

•Opracowywanie i kwalifikacja procesów produkcji dla nowych projektów, w tym dla prototypów,

•Przeprowadzanie działań podnoszących efektywność linii oraz redukujących koszty produkcji, (wykorzystanie SMED),

•Dokonywanie analiz czasu i metod pracy,

•Układanie balansów koniecznej obsady na linii produkcyjnej dla zadanego poziomu produkcji,

•Usprawnianie layoutów stanowisk linii produkcyjnych przy wykorzystaniu wybranych metod LEAN,

•Oszacowywanie cykli produkcyjnych wyrobów nowo uruchamianych,

•Działania na rzecz upraszczania i standaryzacji procesów produkcyjnych z uwzględnieniem ergonomii , zachowania kryteriów technologicznych oraz wymagań jakościowych,

•Ocena wykonalności dla nowych projektów,

•Prowadzenie szkoleń pracowniczych i wdrażanie nowych metod pracy.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektryczne lub mechaniczne),

•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

•Praktyczna znajomość metodologii Lean Manufacturing,

•Wiedza z zakresu systemów produkcji i systemu jakości (FMEA, PQP, SPC, 8D),

•Znajomość systemu CAD oraz rysunku technicznego,

•Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office oraz oprogramowanie specjalistyczne),

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

•Inicjatywa w podejmowaniu nowych przedsięwzięć związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych.

•Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

•Umiejętność zarządzania

•Samodzielność wykonywania powierzonych zadań

•Umiejętność rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji