Inżynier procesu produkcyjnego z językiem niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań w firmie
  • Realna możliwość rozwoju kompetencji
  • Pakiet benefitów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: mechanika lub mechatronika
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w dziale montażowym
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • Rozumienie procesów technicznych montażowych, ręcznych oraz automatycznych, szczególnie mile widziane w produkcji złączy
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w tym asertywność
  • Znajomość zasad BHP
  • Koncentracja na jakości
  • Gotowość do podróży służbowych na teren Niemiec
  • Bardzo dobra obsługa MS Office

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych z wytycznymi z głównej siedziby w Niemczech
  • Regularna i ścisła współpraca z działami produkcji, logistyki i jakości w Niemczech
  • Wymiana informacji i doświadczeń z supervisorem z oddziału niemieckiego
  • Codzienne monitorowanie i kontrolowanie procesów produkcyjnych oraz montażowych
  • Identyfikowanie, analizowanie, rozwiązywanie bieżących odchyleń, problemów technicznych
  • Prace regulacyjne, naprawcze oprzyrządowania oraz sprzętu montażowego
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań w ramach procesów oraz narzędzi

Miejsce pracy: Białe Błota

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy