Inżynier Procesu / Produkcji

HRK S.A.

Łódź, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która z uwagi na nowe projekty i transfer produkcji poszukuje inżynierów na nowo tworzone stanowiska.
Inżynier Procesu / ProdukcjiMiejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Zarządzanie projektami usprawniającymi procesy produkcyjne
  • Planowanie i wdrażanie zmian w procesach produkcyjnych
  • Definiowanie procesu i kontroli na liniach produkcyjnych
  • Wdrażanie nowych technologii i metod wytwarzania
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie projektów Six Sigma i TPM w obszarze produkcji
  • Określanie koncepcji wprowadzania nowych produktów/ serii / produkcji
  • Definiowanie narzędzi i wyposażenia, niezbędnych do realizacji produkcji

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy w dziale produkcji, procesu (1-3 lata) przy optymalizacji i implementacji linii produkcyjnych, technologii
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu swobodnej komunikacji, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza z zakresu Six Sigma
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing, TPM, VSM, VSD
  • Znajomość oprogramowania AutoCad Inventor lub Solid Works lub NX
  • Znajomość zagadnień materiałoznawstwa

Oferujemy:
  • Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • Udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe tj. prywatna opieka medyczna, multisport, dofinansowanie do obiadów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.