Inżynier procesu produkcji (m/k)

Trenkwalder

Kalisz, Mielec, Rzeszów, Wrocław, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz, Mielec, Rzeszów, Wrocław
Obowiązki:
  • analiza dokumentacji (normy, rysunki konstrukcyjne) i opracowywanie procesów technologicznych w oparciu o wymagania klienta,
  • podejmowanie działań mających usprawnienie procesów produkcyjnych w firmie (w tym również optymalizacja istniejących procesów technologicznych),
  • wdrażanie do produkcji nowych produktów z doborem optymalnego oprzyrządowania i parametrów pracy,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub materiałoznawstwo/inżynieria materiałowa),
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej (mile widziana produkcja metalurgiczna),
  • umiejętność projektowania w środowisku CAD (2D oraz 3D),
  • zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze technologii procesu produkcji,
  • znajomość rysunku technicznego maszynowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany język techniczny),
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, chęć do samorozwoju.

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach technologicznych we współpracy z działem produkcji,
  • szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje dzięki sumiennej pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy