Inżynier Procesu - obszar lakierni (Nr ref.: IPOL/MMI)

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Obowiązki:

  • prowadzenie działań mających na celu usprawnienie i optymalizację procesów w obszarze lakierni,
  • inspirowanie i wdrażanie innowacji technologicznych na produkcji,
  • prowadzenie nadzoru nad dokumentacją technologiczną,
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji w obszare lakierowania proszkowego i mokrego,
  • mapowanie strumienia wartości,
  • czynny udział w procesie wdrażania Lean Manufacturing.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna),
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży lakierowania,
  • znajomość technologii związanych z procesem lakierowania mokrego i proszkowego,
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • znajomosć narzędzi w obszarze zarządzania procesem produkcji (Lean Manufacturing, FMEA),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
  • stałe godziny pracy,
  • możliwośc rozwoju zawodowego i samorealizacji.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.