Inżynier Procesu - Obszar Galwanizerni

GE Power

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GE Power projektuje, wytwarza, dostarcza oraz serwisuje najnowocześniejsze produkty oraz systemy dla sektora energetycznego oraz przemysłu, w tym realizuje projekty pod klucz. W Polsce posiadamy Zakład Turbin w Elblągu produkujący kompletne turbiny parowe oraz podzespoły dla elektrowni parowych, gazowych i jądrowych. We Wrocławiu funkcjonuje zakład produkcji generatorów prądu, a w Łodzi mieści się dział projektowy.

W chwili obecnej poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych
• Koordynacja i wspieranie zespołów projektowych, ustalanie priorytetów zadań, egzekwowanie ich wykonania
• Projektowanie i implementacja procesów produkcyjnych dla nowych wyrobów zgodnie z zasadami Lean
• Kontakt i współpraca z dostawcami, podwykonawcami, wykonawcami usług
• Inicjowanie i realizacja projektów oszczędnościowych
• Wdrażanie systemu Lean Manufacturing w środowisku produkcyjnym
• Współpraca z innymi działami wewnątrz zakładu

Wymagania

Kwalifikacje / wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (lub pokrewne doświadczenie); preferowane kierunki związane z procesami galwanotechnicznymi lub elektrochemia
• Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość jednej z technologii produkcyjnych (galwanotechnika, elektromechmia)
• Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing / Zarządzanie projektami będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Dobra znajość j. angielskiego
• Znajomość SAP R3 mile widziana
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji