Inżynier Procesu Obróbki Plastycznej - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Reprezentujemy firmę produkcyjną, która obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Procesu Obróbki PlastycznejMiejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków:

  • Wdrażanie do produkcji oraz nadzorowanie nowych procesów technologicznych takich jak gięcie, walcowanie, tłoczenie, rozpęczanie
  • Projektowanie i walidacja oprzyrządowania produkcyjnego
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu poprawy jakości wyrobów i redukcji kosztów wytwarzania
  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji technicznej procesów
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych związanych z wdrażanymi procesami
  • Szkolenie operatorów w zakresie nowych procesów i operacji technologicznych
  • Uczestnictwo w projektach badawczych oraz nowych projektach w celu zapewnienia technologiczności przyszłych wyrobów

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość procesów obróbki plastycznej – walcowanie, gięcie, tłoczenie i rozpęczanie
  • Doświadczenie w projektowaniu narzędzi niezbędnych do realizacji procesu technologicznego (tłoczniki, przyrządy itp.)
  • Znajomość oprogramowania do projektowania przestrzennego 3D (mile widziana znajomość systemu ProEngineer)
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Dogodny dojazd do pracy przy obwodnicy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.