Inżynier Procesu NPI

HRK S.A.

Pomorskie, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – producent elektroniki dla której poszukujemy osoby na stanowisko :

Inżynier Procesu NPIMiejsce pracy: Pomorskie

Zakres obowiązków:
przygotowanie procesu produkcyjnego dla nowych produktów;
optymalizację procesu produkcyjnego w celu zwiększania efektywności maszyn;
analizę uzysku procesu produkcyjnego w celu zapewnienia wymaganej wydajności i jakości;
analizę defektów w procesie i wskazywanie prawdopodobnych przyczyn ich powstawania oraz     proponowanie i wdrażanie akcji korekcyjnych;
zapewnienie bezpośredniego wsparcia procesu produkcyjnego;
tworzenie i zarządzanie dokumentacją produkcyjną;
współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy (logistyka, produkcja, jakość, itd.) oraz dostawcami zewnętrznymi w celu zaspokojenia wymagań klienta.

Oczekujemy:
wykształcenia wyższego technicznego (elektronika, automatyka, robotyka, telekomunikacja);
dobrej znajomości języka angielskiego;
znajomości zagadnień związanych z procesem montażu SMT i THM;
innowacyjności i samodzielności;
umiejętności pracy w zespole;
umiejętności rozumienia i rozwiązywania problemów technicznych;
chęci ciągłego rozwijania wiedzy

Oferujemy:
•      ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
dostęp do nowoczesnych technologii
rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
jasne kryteria awansu
bonus relokacyjny
umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.