Inżynier Procesu - nowy zakład produkcyjny

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku Inżyniera Procesu będzie ściśle współpracować z zespołem zarządzającym projektem w zakładzie, a także z zespołem ekspertów z Europy w celu pomyślnego uruchomienia wszystkich procesów w zakładzie greenfield w Polsce.

Informacje o kliencie

Firma produkcyjna działająca w wielu krajach na całym świecie otwiera właśnie kolejny zakład produkcyjny (Greenfield). Nasz klient jest jednym z głównych dostawców technologii dla branży automotive jak i przemysłowej.

Opis stanowiska

  • Industrializacja zakładu, ustawianie i uruchamianie procesów i maszyn
  • Tworzenie, konfigurowanie i rozwijanie procesów przemysłowych
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii doskonalenia procesów
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją procesową i instrukcjami obsługi
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów wdrożenie ciągłych i trwałych ulepszeń
  • Pełnienie funkcji lidera ds. rozwiązywania problemów procesowych
  • Zapewnienie zgodności procesu z normami bezpieczeństwa i jakości
  • Wspieranie kalkulacji modelu kosztów poprzez wprowadzanie danych dotyczących rozwiązań procesowych, czasów cyklu, możliwości maszyn

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie jako Inżynier Procesu (mile widziane w automotive)
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing oraz z narzędzi jakościowych (8D, APQP, SPC, FMEA)
  • Wysoki poziom energii, pozytywne nastawienie
  • Musi być biegły w języku polskim i angielskim
  • Gotowość do podróży zagranicznych (około 20%)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Cykliczne zagraniczne wyjazdy służbowe (szkolenia/poznanie nowych technologii itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ciągle budujących się strukturach przedsiębiorstwa
  • Przyjazna i zespołowa atmosfera pracy oraz otwarta i bezpośrednia komunikacja
  • Możliwość wzięcia aktywnego udziału w kształtowaniu nowo powstającego zakładu produkcyjnego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page