Inżynier procesu (nowe uruchomienia)

Gi Group Poland S.A.

Gliwice, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gliwice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie, aktualizowanie, utrzymywanie dokumentacji technicznej (layout, BOM, flow chart, FMEA, instrukcje pracy, specyfikacje parametrów maszyn)
  • Udział w uruchomieniach nowych maszyn
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej i analiza potrzeb zakupu maszyn, wyposażenia
  • Zapewnienie zgodności procesu z normami bezpieczeństwa i jakości
  • Prowadzenie szkoleń dla personelu linii produkcyjnych w przypadku modyfikacji i wdrożeń nowych produktów
  • Zapewnienie ciągłego doskonalenia poprzez proponowanie odpowiednich rozwiązań technicznych
  • Monitorowanie zdolności, obciążenia maszyn produkcyjnych
  • Doskonalenie procesów

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Doświadczenia we wdrażaniu nowych procesów i uruchamianiu produkcji
  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych i pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość procesów obróbki CNC, wykrawania, lutowania
  • Znajomości AutoCAD
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • Dyspozycyjności do udziału w podróżach służbowych
  • Prawa jazdy kat. B

CO OFERUJEMY?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Realny wpływ na kształtowanie procesów i procedur w nowej organizacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju, zdobywania nowych umiejętności
  • Szkolenia

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.