Inżynier procesu montazu/ Lider grupy projektowej (F/M)

Michael Page

Świdnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży Automotive poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Procesu Montażu.Osoba ta będzie liderem grupy projektowej dedykowanej do nowej linii, która uruchomiona została dla strategicznego klienta.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma z sektora automotive będąca liderem w swojej branży.

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego
  • projektowanie, optymalizacja i prowadzenie procesu montażu
  • bieżące kontrolowanie i usprawnianie procesu produkcyjnego
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Min. 3 - letnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (optymalnie linia montażu)
  • Znajomość procesów montażowych (połączenia śrubowe, wciskanie, skręcanie) oraz urządzeń testujących
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
  • Ciekawa, dynamiczna i pełna wyzwań praca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z branży motoryzacyjnej o wysokich standardach pracy
  • Szansę rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Praca w zgranym zespole profesjonalistów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świdnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page