Inżynier Procesu (montaż)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Process Engineer będzie odpowiadać głównie za procesy produkcyjne związane z montażem.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko Process Engineer.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad parametrami procesu i usprawnianie procesów produkcyjnych (głównie montaż)
  • Zapewnienie procesów produkcyjnych zgodne z PFD, PFMEA i planami kontroli zatwierdzonymi w procesie PPAP
  • Planowanie oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Tworzenie standardów procesów zgodnie z filozofią LEAN
  • Optymalizacja czasu pracy maszyn i zużycia materiałów
  • Wdrażanie usprawnień maszyn i technologii w procesach produkcyjnych
  • Przygotowanie specyfikacji technicznej maszyn
  • Kontakt z dostawcami w celu budowania nowych rozwiązań
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji procesowej
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów nastawionych na poprawę jakości oraz redukcje kosztów
  • Praca zgodnie ze wszystkimi ISO/TS 16949 i ISO-14001

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zrozumienia rysunków, szkiców technicznych
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing , Six Sigma, Kaizen, TPM, 5s
  • Umiejętność radzenia sobie z kilkoma projektami jednocześnie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy (w tym pensja roczna tzw. „13-stka", premie świąteczne - wielkanocne i bożonarodzeniowe)
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrożenia na stanowisko pracy
  • Rozbudowany pakiet medyczny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia w prężnie rozwijającej się firmie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page