Inżynier procesu MES

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1170554

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, systematycznie rozwijającej swoją działalność w fabryce zlokalizowanej we Wrocławiu, poszukujemy doświadczonej osoby zainteresowanej dalszym rozwojem, która dołączy do struktur firmy na Inżyniera procesu (MES).

Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie i nadzorowanie produkcyjnych systemów IT (SAP, MES, Teamcenter itp.)
  • i urządzeń z nimi powiązanych (terminale użytkowe, komputery przemysłowe, skanery),
  • Wdrożenie SAP S/4Hana – moduł MES,
  • Tworzenie specyfikacji zmian i nowych funkcjonalności systemów informatycznych dla dostawców rozwiązań,
  • Udział w pracach zespołów projektowych przy wdrażaniu nowych technologii, platform produktów, linii montażowych,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie usprawnień poprzez cyfryzację i reprezentowanie potrzeb fabryki i współpraca z globalnymi strukturami i4.0.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: informatyka, automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika oraz minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość podstaw działania sieci komputerowych, systemów operacyjnych Windows, systemu SAP,
  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne (współpraca z operatorami, inżynierami i kierownikami),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Nasz Klient, oprócz stabilnego zatrudnienia, szerokiego pakietu benefitów, pakietu szkoleń oraz pracy w systemie częściowego home office, oferuje możliwość bardzo interesującej pracy we wdrażaniu nowych projektów i technologii oraz udział w nowych inwestycjach w nowoczesnej fabryce i możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Czy to brzmi ciekawie? Kliknij „aplikuj teraz”, aby wysłać nam swoje CV. Jeśli masz dodatkowe pytania co do roli, skontaktuj się z Konsultantem prowadzącym rekrutację pod numerem 785 504 301 lub mailowo na adres gasecka@hays.pl.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland