Inżynier Procesu (m/k)

Trenkwalder

Namysłów, opolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Namysłów
Obowiązki:
  • nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych w podległym obszarze wspieranie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów związanych z przebiegiem procesów produkcyjnych,
  • nadzór i aktualizacja dokumentacji technicznej procesowej,
  • udział we wdrażaniu narzędzi Lean Manufacturing optymalizacja wydajności i jakości procesu monitoring oraz optymalizacja procesów na podstawie OEE,
  • udział w projektach zapewniających ciągłość produkcji,
  • podejmowanie działań naprawczych i zapobiegawczych,
  • udział w rozwiązywaniu problemów.

Wymagania:
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, Solidworks) w tym znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie (min. B1),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn).

Oferujemy:
  • atrakcyjne zarobki,
  • wysokie premie oraz dodatki,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • bogaty pakiet benefitów m.in.: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta Multisport oraz dofinansowanie do obiadów, plan emerytalny opłacany w całości przez Pracodawcę (PPE),
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Naszego Klienta - umowa o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Katarzyna Nikodem, tel. 509 580 944.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy