Inżynier procesu (m/f)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Inżyniera procesu, która będzie mogła rozwijać się w strukturach nowej oragnizacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana w okolicy Bielan Wrocławskich.

Opis stanowiska

  • Kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego
  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów i linii technologicznych
  • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola
  • Nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych
  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji - tworzenie i aktualizacja PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu
  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych
  • Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Kontakt z Klientami w ramach wykonywanych obowiązków Inżyniera Procesu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów i instalacją nowych urządzeń
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu.
  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji
  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (8D/5Why/etc.)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i praca w międzynarodowej firmie
  • Udział w projekcie greenfield
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Zaawansowany technologicznie park maszynowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page