Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/06/2017.

Inżynier Procesu Kataforezy

Kielce, świętokrzyskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Kielce
NR REF.: 1084063

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży metalowej do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego na terenie województwa świętokrzyskiego, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Inżynier/Technolog Procesu Kataforezy

Od idealnego kandydata oczekujemy wyższego wykształcenia technicznego, doświadczenia na podobnym stanowisku oraz dobrej znajomości języka angielskiego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szeroko pojęty nadzór nad procesem kataforezy: opracowywanie technologii procesu, kontakt z dostawcami oraz klientami, praca z dokumentacją.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania tylko z wybranymi kandydatami.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria