Inżynier Procesu - inwestycja Greenfield

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku Inżyniera Procesu będzie ściśle współpracować z zespołem zarządzającym projektem w zakładzie, a także z zespołem ekspertów z Europy i świata w celu pomyślnego uruchomienia wszystkich procesów w zakładzie greenfield w Polsce.

Informacje o kliencie

Firma produkcyjna działająca w ponad 10 krajach na całym świecie otwiera właśnie kolejny zakład produkcyjny (Greenfield). Nasz klient jest jednym z głównych dostawców technologii dla branży automotive, medycznej, przemysłowej oraz telekomunikacyjnej.

Opis stanowiska

  • Industrializacja zakładu, ustawianie i uruchamianie procesów i maszyn w nowo powstającym zakładzie produkcyjnym (greenfield),
  • Tworzenie, konfigurowanie i rozwijanie procesów przemysłowych na podległym obszarze,
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii doskonalenia procesów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami inżynieryjnymi,
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją procesową oraz instrukcjami operacyjnymi,
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów procesowych w celu wprowadzania ulepszeń, optymalizacji,
  • Pełnienie funkcji lidera przy rozwiązywaniu problemów procesowych,
  • Zapewnienie zgodności procesu z normami bezpieczeństwa i jakości.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie jako Inżynier Procesu (mile widziane doświadczenie w branży automotive),
  • Doświadczenie we wdrażaniu i uruchamianiu nowych procesów/maszyn/linii,
  • Doświadczenie w optymalizowaniu i usprawnianiu procesów,
  • Znajomość procesu lutowania twardego CAB,
  • Praca przy projektach typu greenfield będzie mile widziana,
  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing oraz z narzędzi jakościowych (8D, APQP, SPC, FMEA),
  • Znajomość programów CAD-owskich (AutoCAD lub inny),
  • Doświadczenie przy pracy z maszynami CNC (frezowanie stali / aluminium),
  • Znajomość procesu cięcia materiałów, lutowania twardego (uszczelki/pianki/tworzywa sztuczne),
  • Znajomość procesu obróbki cieplnej (jako wartość dodatkowa)
  • Znajomość IATF 16949 oraz mile widziana znajomość ISO 13485,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - min. B2.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Cykliczne zagraniczne wyjazdy służbowe (szkolenia/poznanie nowych technologii itp.),
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ciągle budujących się strukturach przedsiębiorstwa,
  • Przyjazna i zespołowa atmosfera pracy oraz otwarta i bezpośrednia komunikacja,
  • Możliwość wzięcia aktywnego udziału w kształtowaniu nowo powstającego zakładu produkcyjnego.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page