Inżynier Procesu Ekstruzji

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w sektorze Automotive poszukuję obecnie Inżyniera Procesu Ekstruzji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive, zlokalizowana w okolicy Zawiercia, produkująca dla swoich Klientów najwyższej jakości komponenty używane w pojazdach wielu wiodących marek.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wdrażanie i nadzorowanie działań związanych z optymalizowaniem przebiegu procesu ekstruzji;
  • Współuczestnictwo we wdrażaniu do produkcji nowych produktów;
  • Poszukiwanie oszczędności oraz usprawnień w obszarze produkcji;
  • Analizowanie procesów, podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących oraz ocenę ich efektywności;
  • Analizowanie i wdrażanie specyficznych wymagań Klienta dotyczących procesu produkcyjnego;
  • Udział w pierwszych uruchomieniach na zakładzie.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane przetwórstwo tworzyw polimerowych);
  • Doświadczenie w obszarze ekstruzji tworzyw sztucznych;
  • Znajomość standardów APQP, Flow chart, PFMEA, Control Plan, SMED, Lean Manufacturing, One Piece Flow;
  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP;
  • Znajomość programów tj. AutoCAD, Windchill Planview, MS Office;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (sporadyczne wyjazdy).

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Zaawansowany technologicznie park maszynowy;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page