Inżynier Procesu (ekstruzja)

Michael Page

Środa Śląska, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Doskonała szansa na pełnienie samodzielnej funkcji w firmie - nowo tworzone stanowisko!
  • Prężnie rozwijająca się, niemiecka firma produkująca komponenty dla branży Automotive, w której panuje niekorporacyjna atmosfera

Informacje o kliencie

  • Nasz Klient to część globalnej grupy zatrudniającej tysiące osób na całym świecie.
  • Polski, podwrocławski zakład produkcyjny działa od ponad 10 lat i zatrudnia ponad 300 osób; w ostatnim czasie wprowadzone zostały innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz ochrony zdrowia pracowników.
  • Klientami firmy są najbardziej uznane w motoryzacji marki: Mercedes, Porsche, BMW, Audi, Rolls-Royce.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie i nadzorowanie działań związanych z ulepszaniem procesu ekstruzji (jako pierwszy inżynier dedykowany wyłącznie do tego procesu)
  • Wdrażanie nowych projektów (produkcja przedseryjna)
  • Optymalizowanie procesu, szukanie oszczędności oraz usprawnień w produkcji seryjnej
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych w produkcji przy użyciu narzędzi takich jak: FMEA, 5Why
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Produkcji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 - letnie doświadczenie zawodowe związane z procesem ekstruzji
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego (poziom dobry)
  • Samodzielność, komunikatywność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pełnienie samodzielnej funkcji
  • Benefity: karta sportowo - rekreacyjna, ubezpieczenie na życie, świadczenia pieniężne na święta, premia urodzinowa
  • Szkolenia i wydarzenia branżowe
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • Program rekomendacji pracowniczej
  • Nagrody finansowe za usprawnianie działania firmy, wsparcie w realizowaniu pasji życiowej
  • Ruchomy czas pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Środa Śląska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page