ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier procesu ds. ekstruzji

Miejsce pracy: Brodnica, Toruń, Golub-Dobrzyń, Grudziądz

Miejsce pracy: Brodnica

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowa o pracę
  • Możliwość uczestniczenia w interesujących międzynarodowych projektach
  • Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole
  • Szkolenia oraz pakiet socjalny

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (przetwórstwo tworzyw sztucznych, technologia chemiczna, inżynieria produkcji)
  • Doświadczenie w zakresie procesów produkcyjnych, nauk chemicznych oraz technik przemysłowych
  • Wiedza teoretyczna oraz praktyczna z zakresu procesów produkcyjnych tworzyw sztucznych (wytłaczanie z rozdmuchem, wylewanie)
  • Mile widziana wiedza z zakresu recyklingu
  • Znajomość języka angielskiego - komunikatywny
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (m.in. MS Office)

Zadania:

  • Nadzór nad procesem wytłaczania folii połączony ze standaryzacją instrukcji działań
  • Analiza i wdrażanie usprawnień w obszarze procesu produkcyjnego wytłaczania folii
  • Gwarantowanie jakości produktów i procesów; udział w analizie reklamacji klienta wew./ zew.
  • Przygotowywanie, aktualizacja dokumentacji procesowej wraz ze wsparciem merytorycznym dla Operatorów produkcji
  • Aktywny udział w rozwoju produktu pod kątem użycia alternatywnych materiałów oraz wdrażaniu całkowicie nowych technologii, wyrobów w globalnych projektach
  • Przygotowywanie, prowadzenie prób technologicznych (sporządzanie wniosków w formie raportu dla poszczególnej fazy projektu nowego produktu bądź modyfikacji istniejącego)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy