Inżynier Procesu (Branża Kompozytowa) - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Inżynier Procesu (Branża Kompozytowa)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Transfert technologii ze skali laboratoryjnej na skalę przemysłową.
  • Wdrażanie produktów do produkcji seryjnej.
  • Wprowadzanie działań usprawniających na liniach produkcyjnych, maszynach, stanowiskach pracy.
  • Identyfikowanie przyczyn źródłowych problemów występujących w procesach produkcyjnych i proponowanie działań korygujących.
  • Normowanie czasu pracy na stanowiskach.
  • Udział w analizie FMEA.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej: instrukcje obsługi, intrukcje pracy, karty parametrów, instrukcje BHP.
  • Wdrażanie działań w zakresie Lean Manufacturing.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze inżynierii produkcji na samodzielnym stanowisku.
  • Wiedza w zakresie procesów obróbki skrawaniem.
  • Mile widziana znajomość procesów przetwarzania kompozytów i/lub pre-pregów a także prasowania i/lub obsługi robotów.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing.
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

Oferujemy:

  • Realny rozwój zawodowy i objęcie roli kierownika działu.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w innowacyjnej firmie.
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy.
  • Atrakcyjne szkolenia oraz pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.