Inżynier Procesu - branża automotive

Michael Page

Oława, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera Procesu będzie odpowiedzialna za doskonalenie procesów produkcyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej ulokowana w okolicach Oławy.

Opis stanowiska

  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Kontakt z dostawcami narzędzi, maszyn i materiałów produkcyjnych w zakresie ustalania przyczyn problemów oraz określenia możliwości ich rozwiązywania,
  • Kontrolowanie parametrów procesów produkcyjnych
  • Dobór i optymalizacja parametrów pracy maszyn
  • Optymalizacja procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym
  • Tworzenie i analiza dokumentacji procesu produkcji

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość rysunku technicznego, PFMEA oraz Control Plan
  • Znajomość dokumentacji PPAP
  • Znajomość języka niemieckiego oraz SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Duże możliwości rozwoju
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Wczasy pod gruszą
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oława
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page