Inżynier procesu ( Automotive)

FallWork Sp. z o.o.

Świebodzin, lubuskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Świebodzin

Dla naszego Klienta producenta działającego w branży Automotive poszukujemy obecnie doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko:

Inżyniera procesu

Miejsce pracy: Świebodzin (Lubuskie)

Zadania:

  • planowanie, standaryzacja projektów w zakresie wdrażania produkcji seryjnej -(FEM i FMEA)
  • analiza możliwości wykonawczych, mocy produkcyjnych
  • planowanie i realizacja nowych uruchomień
  • podejmowanie działań optymalizacyjnych i procesów usprawniających, wprowadzanie działań korygujących
  • planowanie i kontrola środków produkcji w projektach
  • kontrola budżetowa
  • rozwiązywanie problemów
  • współpraca z centralą firmy w Niemczech
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • znajomość norm ISO/TS 16949, procedur IATF, charakterystyk specjalnych i audytów systemowych
  • znajomość zagadnień zwiazanych z procedurami walidacji produktów
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • znajomość metodologii projektowej
  • mobilność - gotowość do realizacji wyjazdów służbowych związanych z realizowanymi obowiązkami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę w wymiarze etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacji
  • Pakiet socjalny

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.

Nr Cert. AP nr 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.