Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/06/2018.

Inżynier Procesu - Aluminium

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Dąbrowa Górnicza

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest globalna firma Automotive skoncentrowana na projektowaniu i produkcji doskonałej jakości komponentów oraz innowacyjnych rozwiązań. W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonych i samodzielnych kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu - Aluminium.

Zakres obowiązków:

  • Uruchomienie nowych projektów, ustawienie procesów/maszyn;
  • Przygotowanie i modyfikacja dokumentacji technicznej produktów i narzędzi;
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym, FMEA oraz nad jakością produktu;
  • Analiza kosztów produkcyjnych oraz wsparcie procesu przygotowania ofert;
  • Zatwierdzanie i wdrażanie modyfikacji produktów oraz procesów;
  • Współpraca z innymi działami w firmie oraz grupie;
  • Rozwój nowych stopów i materiałów dla technologii odlewania wysokociśnieniowego.

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Ciekawe możliwości rozwoju;
  • Dostęp do narzędzi i systemów stosowanych według najwyższych standardów

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży motoryzacyjnej);
  • znajomość procesów obróbki cieplnej aluminium bądź odlewnictwa ciśnieniowego aluminium (warunek konieczny);
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane Inżyniera Materiałowa, Metalurgia lub pokrewne)
  • mile widziana znajomość programowania Robotów;
  •  komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • znajomość pakietu MS Office.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji