Inżynier procesów produkcyjnych (branża dekorowanie opakowań)

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego Klienta – renomowanej firmy niemieckiej z siedzibą w Łodzi kandydatów na stanowisko:

Zadania:

nadzór nad prawidłowością procesu produkcyjnego,

wdrażanie, uruchamianie nowych procesów, opracowanie dokumentacji procesowej,

rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w trakcie procesów produkcyjnych,

przeprowadzanie prób i testów na urządzeniach produkcyjnych

zamawianie podstawowych surówców produkcyjnych.

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym zespole

możliwość rozwoju poprzez podnoszenie kwalifikacji

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne

znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych

znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

wiedza z zakresu budowy i rozwiązań technologicznych z branży opakowań

znajomość programów do modelowania

umiejętność czytania dokumentacji technicznej 2D/3D

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria