Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie doświadczeń polowych, mikropoletkowych, laboratoryjnych i przechowalniczych dotyczących roślin ziemniaka
  • wykonywanie obliczeń statystycznych uzyskanych wyników
  • opracowywanie okresowych sprawozdań z badań
  • wykonywanie analiz i opracowań publikacyjnych z zakresu agronomii ziemniaka
  • czynny udział w branżowych spotkaniach, konferencjach naukowych i szkoleniach
  • podejmowanie prób zdobywania projektów badawczych oraz grantów naukowych i naukowo-wdrożeniowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • stabilne zatrudnienie w godz pracy 7.00-15.00
  • dla zamiejscowych, możliwość zakwaterowania w mieszkaniu instytutu (kawalerka) na czas świadczenia pracy

Wymagania wobec Kandydata:

  • wykształcenie wyższe rolnicze, przyrodnicze lub pokrewne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office (bardzo dobra znajomość programu Excel)
  • prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. T
  • umiejętność pracy w zespole
  • legitymowanie się wysokim poziomem etyki zawodowej
  • doświadczenie pracy w jednostce naukowej będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Bada... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Rolnictwo