Inżynier organizacji i planowania produkcji

BAKS

05-480 Karczew, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy inżyniera do kierowania działem produkcyjnym zajmującym się wytwarzaniem stalowych elementów tras kablowych. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należało będzie: nadzór nad maszynami i technologią, kierowanie zespołem pracowników, organizacja pracy oraz kontrola jakości.

Oferujemy:

• pracę w młodym zespole stanowiącym część stabilnej firmy

• atrakcyjne wynagrodzenie

• szkolenia specjalistyczne

• umowę o pracę

• dostęp do programu Multisport

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana inżynieria produkcji lub pokrewne)

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

• Mile widziana znajomość ISO 9001 i 14001

Prezentacja firmy

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji