Inżynier Nowych Uruchomień - Nowy Zakład Produkcyjny

ZF Group

Częstochowa, śląskie

ZF Group

Location: Częstochowa

 Zadania:

  • Zarządzanie zmianami oraz wprowadzanie nowej produkcji testowej
  • Organizacja i zarządzanie produkcją testową
  • Koordynacja zespołu projektowego
  • Raportowanie bieżącego statusu projektu
  • Zapewnienie terminowości projektu
  • Odpowiedzialność za dokumentację procesową

Wymagania:

  • Wyksztalcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektem
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • System benefitów
  • Zagraniczne szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply with the button below.
Be part of our ZF team and apply!