INŻYNIER NARZĘDZIOWY FORM WTRYSKOWYCH

SPRING PROFESSIONAL

Żory, śląskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Żory

Zadania:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie form w ruchu ciągłym
  • Codzienne monitorowanie stanu form na produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z utrzymaniem form
  • Przygotowywanie planów napraw form (TPM) oraz monitorowanie postępu napraw
  • Pomoc w koordynacji pracy działu
  • Wprowadzanie usprawnień na podległym obszarze
  • Proponowanie rozwiązań w celu wyeliminowania problemów związanych z narzędziem
  • Nadzór i współpraca z dostawcami narzędzi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – mechaniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • Znajomość budowy i działania form wtryskowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość programów CAD 2D/3D, znajomość rysunku technicznego,
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy i/lub żurawia, oraz wózka widłowego – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, ( Excel z programowaniem VBA)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy