Opis stanowiska pracy

BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o. od ponad 25 lat istnieje na rynku ogólnopolskim świadcząc usługi inwestycyjno - remontowe oraz konsultingowe.

W związku z dynamicznym rozwojem usług poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER MECHANIK

w specjalności budowa i eksploatacja maszyn oraz urządzeń przemysłowych w szczególności w zakresie głównego przewietrzania kopalń i prowadzenia gospodarki sprężonym powietrzem z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym

Zadania:

  • Sporządzenie wycen, kosztorysów, projektów umów
  • Pozyskiwanie firm podwykonawczych
  • Współprowadzenie negocjacji cenowych ze zleceniodawcami, podwykonawcami i dostawcami
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją kontraktów
  • Prowadzenie dokumentacji realizacji kontraktów
  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej

Wymagania:

  • Wykształcenie mechaniczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość organizacji i realizacji inwestycji od planowania do odbioru
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolności marketingowe i handlowe
  • Szybkość działania, precyzyjność, rzetelność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Lojalność i uczciwość zawodowa
  • Komunikatywność i dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Uprawnienia dozoru górniczego i energetycznego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym, rozwojowym i kompetentnym zespole
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych

Pierwszym etapem rekrutacji jest przesłanie aplikacji CV

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Spółka Budoserwis jest prężnie działającym ośrodkiem konsultingowym oraz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca