Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się konstruowaniem prototypowych maszyn. Tworzymy koncepcje, konstrukcje, wytwarzamy oraz uruchamiamy projektowane przez nas rozwiązania. W swojej działalności wykorzystujemy nowoczesne techniki i technologie.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko „Konstruktor Maszyn”.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i perspektywy długofalowej współpracy.
• Możliwość rozwoju poprzez ciekawe prace w firmie realizującej projekty dla międzynarodowych firm takich jak: Hutchinson, Sonoco, Robinson, IKEA.
• Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze.
• Możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów.
• Ciekawe i odpowiedzialne zadania
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania .

Zadania:
• Wykonywanie prac konstruktorskich związanych z projektowaniem maszyn.
• Sporządzanie dokumentacji technicznej.
• Współpraca z działem automatyki oraz zewnętrznymi firmami
• Kreatywne podejście do stawianych zadań.
• Twórczy wkład w proces projektowania nowych maszyn.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, mechaniczne lub pokrewne
• Znajomość norm i zasad konstruowania maszyn
• Znajomość programów CAD 3D – znajomość IRONCAD będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Zdolności manualne
• Samodzielność
• Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość zagadnień pneumatyki i hydrauliki będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma ZEM Efektor Sp.z .o.o istnieje na rynku automatyki od ponad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne